2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bacau
  6. Reprezentanti vanzari - Bacau
Iulia Mustea
Postat Azi la 12:19

Angajam Reprezentant comercial, judetul Bacau

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Würth Romania angajeaza! Suntem in cautare de colegi noi pentru postul de reprezentant comercial in judetul Bacau.

Candidatul Ideal

  • studii medii finalizate;

  • posesor carnet de conducere categoria B;

  • abilitati de comunicare si negociere;

  • cunostinte tehnice minime;

  • experienta minima in domeniul vanzarilor.

Descrierea jobului:

  • vizitarea clientilor din baza de date;

  • prezentarea produselor Würth, acordarea de consultanta tehnica clientilor;

  • gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti.

Beneficii:

Se acorda un pachet salarial atractiv si motivant, in acord cu performanta (salariu fix, tichete masa, comision din vanzari, prime etc.);

  • promovare in urma performantelor profesionale obtinute;

  • cursuri de initiere si perfectionare;

  • auto, abonament telefon, IPAD.

Descrierea companiei

Infiintata in februarie 1994 ca reprezentanta in Romania a concernului german Adolf Würth

GmbH&Co. KG, Würth Romania a devenit in scurt timp o companie de top pe piata romaneasca in domeniul elementelor de asamblare, sistemelor de ancorare, adezivilor, etansantilor si a cosmeticelor auto.

Cu o gamă de peste 30.000 de produse și având garanția calității germane a produselor și serviciilor sale, Würth România este cel mai indicat pentru a fi furnizorul dumneavoastră numărul unu.

Würth = Calitate

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 269103207