2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Operatori utilaje
  5. Operatori utilaje - Brasov
  6. Operatori utilaje - Brasov
Joysonquin Automotive Systems Romania
Postat 27 aprilie 2024

Angajam Reglor Autorizație ISCIR – pod rulant

Localizare

Brasov

Descriere

Cerințe:

• Studii liceale – profil mecanic;

• Autorizație ISCIR – pod rulant;

• Cunostinte privind procesul de injectie;

• Cunostinte privind intreținerea și schimbarea matrițelor;

• Cunostiinte despre instalatiile auxiliare ale masinii de injectat;

• Disponibilitate pentru lucrul in 3 schimburi.

Competențe sociale:

• Comunicare;

• Organizare;

• Rezolvare de probleme.

Responsabilități:

• Schimbarea matritelor;

• Efectuarea a mici reglaje/ajustări ale programelor;

• Interventia asupra programului de injectare;

• Modificarea de parametrii cu scopul reducerii/evitării rebuturilor.

Beneficii:

• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

• Bonus al 13- lea salariu;

• Bonus pentru recomandare;

• Bonus pentru vechime;

• Bonus trimestrial de prezență;

• Acces la servicii medicale private printr-un abonament la Medlife sau Regina Maria;

• Ore suplimentare plătite cu un spor de 100%;

• Spor pentru orele de noapte;

• Tichete de masă;

• Tichete cadou pentru sărbătorile principale (Crăciun și Paște);

• Transport asigurat din Brasov și majoritatea împrejurimilor.

Descrierea companiei

JOYSONQUIN Automotive Systems Romania produce volane şi elemente ornamentale pentru  bord, uşi şi consola centrală, bazându-se pe o tehnologie modernă şi pe diversitatea materialelor  folosite: furnir nobil, piele, carbon şi material plastic. De peste 15 ani înfrumuseţăm autoturisme  de lux precum Mercedes, Bentley, Audi, BMW, Porsche şi Volkswagen.

Calitatea produselor şi încrederea pe care ne-o acorda clienţii noştri sunt rezultate ale  profesionalismului angajaţilor noştri. Compania are la Ghimbav 1000 de angajati şi este în  continuă dezvoltare.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 265851605