2. Locuri de munca
  3. Cosmeticieni - Frizeri - Saloane
  4. Altele
  5. Altele - Galati
  6. Altele - Galati
Postat 15 aprilie 2024

Angajam Receptionera-salon de cosmetica

Salariu

2 700 - 3 000 lei

Localizare

Galati

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experienta

Descriere

Elys Beauty Clinique angajaza:

- Recetioneră

***Se iau in considerare doar aplicarile cu CV si Fotografie !

Daca esti in cautarea unui loc de munca stabil, intr-un mediu placut si relaxat si esti atrasa de domeniul frumusetii, atunci te invitam sa te alaturi echipei Elys Beauty Clinique.

Candidatul ideal are:

• aspect fizic ingrijit, placut, cu simt estetic;

• bune abilitati de comunicare;

• capacitate de organizare si planificare a timpului;

• experienta anterioara in domeniu reprezinta un plus, dar apreciem orientarea catre clienti si dorinta de a oferi interactiuni de calitate.

Descrierea jobului:

• primirea clientilor in cadrul clinicii si comunicarea cu acestia intr-o maniera profesionala;

• confirmarea/gestionarea programarilor pentru clientii clinicii;

• organizarea activitatii in cadrul clinicii;

• incasarea contravalorii serviciilor;

• ofera informatii cu privire la serviciile clinicii;

• comanda produsele necesare activitatii clinicii;

• pregateste fisele clientelor.

Programul de lucru:

- 2 zile lucratoare cu 2 zile liber / intre orele 10:00 – 21:00, L-D.

Salariu: 2700 lei net

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 266440666