2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Prahova
  6. Personal receptie si administratie - Ploiesti
Postat 30 aprilie 2024

Angajam receptionera salon de bronzare

Salariu

2 500 - 3 500 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO25140549

Salonul BIA SUN este in cautarea unei persoane pasionata de industria de infrumusetare, cu abilitati de comunicare si vanzare, care sa-si doreasca sa evolueze si sa ofere plusvaloare echipei din care face parte.

Cerinte:

  • experienta in domeniu reprezinta un plus

  • punctuala, responsabila si bine organizata

  • excelente abilitati de comunicare

  • orientare catre client si catre vanzarea de servicii/produse

  • lucrul in echipa

Responsabilitatile principale sunt:

  • programarea aparatelor de bronzare si igienizarea lor

  • suport in vederea programarii clientilor

  • vanzarea de servicii si produse cosmetice

  • asigurarea ordinii si curateniei la locul de munca

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 258630510