2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Dolj
  6. Personal receptie si administratie - Craiova
Postat 29 mai 2024

angajam receptionera la sala de fitness

Salariu

2 800 - 2 900 lei

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: Ro30559579

Descriere

Candidatul Ideal

Cunostinte medii dе limba engleză - OBLIGATORIU

Oriеntаrе cаtrе cliеnt; Orientata spre rezultate, eficienta, perseverenta in atingerea obiectivelor Dorință de învățare și de acumulare a noilor cunoștinte

Descrierea jobului

Cunoștinte de operare a calculatorului Disponibilitate pentru program de lucru in ture si weekend (2, 3 weekend-uri pe luna) Implicarea în procesul de vânzare prin servicii complexe şi discuţii active cu clienţii Consilierea clienţilor clubului Activităţi de pregătire pre- şi post-vânzare Un mediu de lucru dinamic, bazat pe munca în echipă și pe responsabilitate individuală Bonus individual din vânzări Bonuri de masă Diverse oportunități de dezvoltare Acces gratuit la toate serviciile clubului de fitness

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 270593726