2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Cluj
  6. Personal receptie si administratie - Cluj-Napoca
Postat 25 aprilie 2024

Angajam receptionera 4000 ron

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul ideal :

- experienta pe un post similar - constituie avantaj;

- cunoasterea programului de gestiune hoteliera PynBooking - constituie avantaj

- cunostinte avansate de limba engleza- persoane tinere, sociabile, motivate;- persoane energice, responsabile, oneste, cu spirit de echipa si initiativa- orientare catre client

  • Cunostinte operare PC nivel avansat

Descrierea jobului :Promovarea hotelului si mentinerea unei atmosfere de intelegere si ajutor reciproc in randul angajatilor si lucrul in echipa.Intampinarea oaspetilor hotelului intr-o maniera ospitaliera.Este responsabil de primirea oaspetilor si procesarea rapida a cerintelor acestora.Verificarea listei de sosiri si urmarirea cerintelor speciale ale oaspetilor.Preluarea rezervarilor telefonice.Atribuirea camerelorIndeplinirea tuturor cerintelor clientilor si furnizarea tuturor servicilor disponibile prin colaborarea cu angajatii de la housekeeping.Actualizarea fiselor de inregistrare cu date corecte : nume, adresa, modalitate de plata.Cunoasterea in orice moment a statutului si disponibilitatea camerelor precum si gradul de ocupare.Informatii utile:

Salariu : 4000 lei

Se asigura o masa pe tura

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268070426