2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Constanta
  6. Personal receptie si administratie - Constanta
Postat 22 aprilie 2024

Angajam receptioner Hotel Mamaia Nord

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureRecrutare la distantaNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Angajam receptioner in Mamaia Nord incepand cu 01.04.2024

Cerințe:

  • Experienta in domeniu este obligatorie!

  • Foarte bune cunostinte de operare calculator;

  • Bune abilitati de comunicare;

  • Capacitatea de a lua decizii eficiente si responsabile;

  • Cunoscator minim limba engleza

  • Atestat de receptioner constituie avantaj

  • Cunoasterea programului PYNBooking reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • Intampina si primeste oaspetii hotelului si ofera un serviciu amabil si prietenos fiecarui oaspete;

  • Efectueaza in mod adecvat cazarea fiecarui oaspete, asigurandu-se de completarea exacta si completa a fisei de cazare;

  • Inmaneaza cheia camerei in concordanta cu procedurile de securitate;

  • Verifica lista de sosiri si urmareste cerintele speciale;

  • Promovarea serviciilor oferite clientilor;

  • Solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor inregistrate.

Despre noi

Suntem o echipa tanara si puternica iar mediul de lucru este centrat pe oameni, locul in care fiecare membru al echipei face diferenta prin valoarea pe care o creaza.

Oferim salariu competetiv.

Te asteptam in echipa noastra!

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 244634099