2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Receptioner birouri
  5. Receptioner birouri - Cluj
  6. Receptioner birouri - Cluj-Napoca
Postat 11 aprilie 2024

Angajam receptioner hotel

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureCUI / CIF: RO31949588

Descriere

Descrierea postului

Avem o oportunitate interesantă ca un Recepționer/ă să ni se alăture la UBA ACCOMMODATION. Căutăm pe cineva care este plin de energie, are o personalitate grozavă și se mândrește să ofere un serviciu excelent pentru clienți ori de câte ori poate! Experienta anterioara in domeniu nu este obligatorie. Se lucreaza in ture, 8 ore si 12 ore

Sarcini de serviciu:

Întâmpină pe toți oaspeții noștri și oferă un serviciu cald și personalizat

Prelucrează cererile și reclamațiile oaspeților într-un mod profesionist și eficient

Se asigură că toți oaspeții noștri pleacă fericiți.

Efectueaza check-in/check-out oaspeților și oferă asistență,

Răspunde la telefon, emailuri, rezolva alte sarcini administrative care apar in activitatea zilnica.

Salariu motivant,

Alte beneficii, precum decont  transport si al13 lea salar

Cunoasterea limbii engleze este esentiala

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268540240