2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Constanta
  6. Personal receptie si administratie - Mamaia-Sat
Postat 09 aprilie 2024

Angajam Receptioner/Agent de rezervari

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Mamaia-Sat

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 10

Descriere

Phoenicia Hotels isi mareste echipa!

Alatura-te echipei noastre in locatiile de la malul marii: Phoenicia Holiday Resort, Phoenicia Luxury si Phoenicia Royal.

Angajam:

  • Receptioneri

  • Operatori Call Center

  • Agent rezervari

Responsabilitati:

Comunicare eficientă și consecventă cu toți oaspetii pentru a-i mulțumi pe deplin.

Responsabili cu interacțiunea cu clienții într-o manieră profesionistă de fiecare dată când intră în contact cu aceștia.

Va menține integritatea departamentului și a companiei, conducând toate inițiativele și interacțiunile legate de desfășurarea serviciilor.

*Cerinte specifice postului dorit.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv.

Mediu de lucru profesionist, placut si motivant.

Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Asiguram instruirea la locul de munca.

Experienta si/ sau calificarea nu este conditie eliminatorie.

Localitate

Mamaia-Sat,

Constanta

Constanta, Mamaia-Sat
ID: 268790048