Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. IT - Telecomunicatii
  4. IT - Telecomunicatii - Braila
  5. IT - Telecomunicatii - Braila
Postat 18 octombrie 2021

Angajam programator - webdeveloper - webdesigner

  • 4 000 - 7 000 lei

  • Tip job

    Full time

  • Braila, Braila

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Recrutare la distanta

Descriere

Descrierea jobului:

- dezvoltare de solutii web, de la proiectare pana la implementare

- actualizare, modernizare si intretinere a aplicatiilor și site-urilor existente

- testare solutii implementate

- asigurarea functionarii si securitatii aplicatiilor realizate

Candidatul ideal:

-cunostinte configurare server si MySQL obligatorii

-cunostinte limbaje front end preferabil Angular, JavaScript

-cunostiintele de editare grafica reprezintă un avantaj

- adaptabilitate la lucru cu cod existent

- aptitudini de organizare, structurare si planificare a propriei activitati, cu rationament logic si orientate pe gasirea de solutii concrete

Descrierea companiei:

Suntem o firma care produce mobilier specializata în comerț online, astfel ca avem nevoie de colegi noi pentru ca site-urile și platformele noastre sa fie tot timpul la punct!

Programul de lucru este L-V 08-16.30 (pauza de masa 40 minute)

Asteptam CV-ul tau pe whatsapp la 07******99 sau pe email silviu[at]badenmob.ro

ID: 225947856

Silviu

Pe OLX din iunie 2015

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din