2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Neamt
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Roman
TRW Airbag Systems
Postat 26 aprilie 2024

ANGAJĂM Production Leader în Roman - Domeniul automotive

Localizare

Roman

Full time

Program de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Responsabilități:

  • Răspunde de atingerea obiectivelor: productivitate, calitate, rebut;

  • Organizează, coordonează și supraveghează fiecare linie de producție de care este responsabil și pregătește condițiile de fabricație a produsului;

  • Întocmește prezența zilnică a operatorilor și raportează absenteismul;

  • Comunică alertele de calitate, instruiește operatorii cu privire la evitarea și corectarea acestora;

  • Verifică execuția și acuratețea datelor din fișele de la posturile de lucru;

  • Actualizează matricea de calificare;

  • Analizează în timp real rebuturile identificate în urma controlului final și propune măsuri corective în scopul reducerii acestora.

Profil candidat:

  • Experiență de minim 1 an pe o poziție similară;

  • Studii medii / superioare;

  • Cunoștințe privind procesele de producție;

  • Abilități de coordonare a unei echipe;

  • Abilități de comunicare scrisă și verbală;

  • Cunostințe operare PC.

Beneficiile oferite:

  • Școlarizare specifică postului;

  • Posibilitate de creștere salarială după 3 luni, în funcţie de performanţe;

  • Primă anuală sub formă de al 13-lea salariu;

  • Bonus de performanță lunar +10% din salariul brut;

  • Creștere salarială anuală - în funcţie de performanţă;

  • Spor ore noapte +25%;

  • Spor ore suplimentare sâmbătă-duminică sau sărbători legale +100%;

  • Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi;

  • Primă de Crăciun / Paște;

  • Transport gratuit pe rutele implementate;

  • Posibilitatea de promovare în cadrul companiei.

Mai multe detalii la sediul firmei sau la telefon!

Împreună, ajutăm la protejarea oamenilor de pe șosele!

Alătură-te echipei ZF!

Localitate

Roman,

Neamt

Neamt, Roman
ID: 259232485