2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal Fast Food - Dragomiresti-Deal
Postat 11 iunie 2024

Angajam pizzar pentru Tudi's Pizza la Divertiland

Salariu

5 500 - 6 000 lei

Localizare

Dragomiresti-Deal

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Locație: Tudis Pizza in Complexul Divertiland

Program de lucru: În principiu 5 zile pe saptamana, 8 ore pe zi, de la 10:00 la 18:00 sau 2 cu 2 zile. Programul poate fi stabilit și în funcție de înțelegere.

Beneficii:

  • Contract de muncă

  • Tips generos

  • Salariu de 400 lei pe zi

Cerințe și atribuții:

  • Prepararea pizzei conform rețetelor și standardelor noastre

  • Întreținerea și curățarea echipamentelor de bucătărie

  • Gestionarea ingredientelor și aprovizionarea necesară

  • Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară

  • Colaborarea eficientă cu echipa pentru a asigura o experiență plăcută clienților

Dacă ești pasionat de bucătărie și îți dorești o experiență de muncă într-un mediu dinamic și plăcut, te așteptăm să ni te alături! Pentru mai multe detalii și pentru a aplica, te rugăm să ne contactezi.

Contact: 07******20

Localitate

Dragomiresti-Deal,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Dragomiresti-Deal
ID: 270558862