2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Brasov
  6. Personal necalificat - Sanpetru
Postat 23 aprilie 2024

Angajam Picker - Operator depozit Sânpetru

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Sanpetru

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul ideal:

Suntem în căutarea unui coleg organizat și serios pentru depozitul de la punctul de lucru din Sânpetru.

Postul este disponbil pentru program part-time sau full time.

Descrierea postului:

·        Recepționarea și verificarea mărfurilor primite conform facturilor;

·        Participarea la operațiunile de încărcare/descărcare a mărfurilor din depozitul firmei;

·        Aranjarea mărfurilor în depozit conform alocării acestora la raft;

·        Respectarea instrucțiunilor de lucru care se referă la manipularea și depozitarea mărfurilor;

·        Etichetarea, ambalarea și pregătirea mărfurile pentru livrare;

·        Pregătirea comenzilor, procesarea și expedierea acestora în mod precis și la timp;

·        Centralizarea infomațiile conform procedurilor interne;

·        Colaborarea cu celelalte departamente;

·        Participarea la inventare și la alte activități de control ale stocurilor;

·        Asigurarea curățeniei la locul de muncă prin aranjarea și curățarea zilnică a depozitului;

·        Operarea echipamentelor de depozitare într-un mod sigur și eficient;

·        Respectarea politicilor și procedurilor de sănătate și securitate la locul de muncă.

Cerinţe:

·        Persoană responsabilă, serioasă și atentă;

·        Capacități organizatorice și prioritizare a sarcinilor;

·        Abilitatea de a învăța rapid lucruri noi;

·        Capacitatea de a găsi soluții rapide la situațiile întâmpinate;

·        Cunoștințe operaționale PC (Microsoft Office, e-mail);

·        Experiență anterioară într-un rol similar sau în domeniul logistic constuie un avantaj

Beneficii:

·        Pachet salarial atractiv;

·        Decont de transport/Transport asigurat din Brașov;

·        Training la locul de muncă;

·        Bonusuri în funcție de performanță;

·        Loc de muncă stabil;

·        Contract pe perioada nedeterminată;

·        Mediu de lucru plăcut într-o echipa tânără si dinamică;

·        Teambuilding-uri și alte evenimente de echipă;

Dacă ești o persoană responsabilă, organizată și atentă la detalii, atunci te încurajăm să aplici pentru acest post.

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra trimitem acum CV-ul tau.

AMBIȚIE + ECHIPĂ + MOTIVARE + SPIRIT = SUCCES

Localitate

Sanpetru,

Brasov

Brasov, Sanpetru
ID: 255650714