2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 3
Agrosemfert.ro
Postat 29 aprilie 2024

Angajam personal vanzare produse fitofarmacie / magazin agricol

Salariu

500 - 800 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 32867460

Societate comerciala angajeaza personal specializat in vederea comercializarii produselor fitosanitare la punctul de lucru situat in Bucuresti, sectorul 3 .

Cerinte obligatorii :

- studii in domeniul agricol (absolvent cu studii medii sau superioare de biochimie, silvicultura, agronomie, horticultura, protectia plantelor).

- cunoasterea notiunilor de baza in agricultura / horticultura; - cunostinte Microsoft, Word, Excel, etc.

- atestatul pentru comercializarea produselor ppp prezinta un avantaj.

Descrierea jobului :

- vanzarea directa a produselor de protectia plantelor si a semintelor ;

- vanzarea accesorilor de gradinarit;

- consultanta acordata cumparatorilor pentru alegerea produselor;

- operatiuni logistice comerciale;

Beneficii :

- salariu + comision vanzari;

- training;

Descrierea companiei :

Suntem o firma specializata in comercializarea produselor pentru protectia plantelor si a materialului saditor cu peste 15 de ani de experienta pe piata romaneasca. Clientii nostrii sunt micii gradinari dar si fermierii profesionisti.

CV uri la adresa de email : officeagrosemfert.ro

S.C. Agrosemfert S.R.L.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 265118558