2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Sudori
  5. Sudori - Bihor
  6. Sudori - Haieu
Postat 10 aprilie 2024

Angajam personal Tinichigerie

Localizare

Haieu

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

DESCRIERE

Persoana serioasa si dornica de a lucra intr-o firma in plina ascensiune.

Candidatul Ideal

  • Experiență în domeniu constitue un avantaj;

  • Certificat/Atestat constitue avantaj;

  • Capacitatea de a lucra atât în echipă, cât și individual;

  • Serios și responsabil.

Descrierea jobului

  • Pregătirea pieselor pentru a fi vopsite

  • Program de lucru: L-V 08:00-17:00, pauză 1 h/zi

  • Salariu +bonuri de masă

Descrierea companiei noastre:

Producător unic în Europa de Tricicluri Electrice, Scutere și Trotinete – a fost înființată în anul 2016 cu un trend ascendent, vine cu o propunere „ECO„ a produselor sale de viitor. Produsele sunt asamblate în Romania pe linia de producție MoveEco, testate la ieșirea din producție de specialiști care primesc zilnic feedbackurile clienților noștri din toată Europa, ceea ce oferă o garanție și un service de valoare Europeană.

tel contact 07********51

Localitate

Haieu,

Bihor

Locație exactă
Bihor, Haieu
ID: 239562725