2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti
  7. Operatori productie, confectioneri - Sectorul 2
Postat 20 mai 2024

Angajam Personal Productie Publicitara

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Angajam Personal Productie Publicitara  - Middle -level

   - Permis de conducere cat B

    - Experienta in domeniu minim 3 ani

    - Persoana tehnica, indeminatica, cu simt practic, atența la detalii

    - Responsabilitate în  realizarea sarcinilor, dorință de învățare și perfecționare în domeniu

    - Persoana orientata catre munca in echipa

Responsabilitati:

-          Executia și asamblarea materialelor publicitare

-          Colantare pe diverse suporturi/suprafete

-          Realizare litere volumetrice

-          Confectionarea/montarea de casete si firme luminoase/neluminoase

-          Amenajari showroom-uri si magazine, decorari vitrine, confectii metalice , copertine

-          Indeplinirea sarcinilor de productie

-          Cunoasterea fluxului de productie si respectarea metodei de lucru

Beneficii:

- Loc de munca stabil, motivational, posibilitate de perfectionare

- Salariu motivant, bonusuri

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 251212132