2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Suceava
  6. Personal necalificat - Suceava
Postat 25 mai 2024

Angajam personal productie publicitara

Salariu

2 500 - 6 000 lei

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Responsabilități:

  • Realizarea materialelor publicitare, inclusiv bannere, autocolante, panouri publicitare etc.

  • Pregătirea și tipărirea design-urilor pe diferite tipuri de materiale.

  • Utilizarea echipamentelor de producție, precum imprimante, plottere și alte dispozitive specifice.

  • Asamblarea și finisarea produselor pentru a se potrivi specificațiilor clienților.

  • Menținerea curățeniei și a ordinii în zona de producție.

  • Colaborarea strânsă cu echipa de design și clienții pentru a asigura respectarea cerințelor și calitatea optimă a produselor.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în producția de materiale publicitare este un avantaj.

  • Abilități tehnice pentru utilizarea echipamentelor de producție și software-urilor relevante.

  • Atenție la detalii și precizie în executarea lucrărilor.

  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită.

  • Abilități bune de comunicare și spirit de echipă.

  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta continuu în domeniul producției publicitare.

Beneficii:

  • Posibilitatea de a lucra cu tehnologii moderne și echipamente de producție de înaltă calitate.

  • Experiență într-un mediu creativ și dinamic.

  • Șansa de a participa la proiecte variate și provocatoare.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în cadrul companiei.

  • Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență.

  • Mediu de lucru plăcut și colaborativ.

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 258333192