2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Personal medical
  5. Personal medical - Cluj
  6. Personal medical - Cluj-Napoca
Postat 11 aprilie 2024

Angajam personal in cabinet medical

Localizare

Cluj-Napoca

Clinica Oftalmologica scoate la concurs postul de receptioner si postul de asistent medical.

Program de lucru: L-V 6h/8h/ zi

Cerinte recetioner:

-persoana comunicativa, empatica cu pacientii, amabila, sociabila, serioasa

-cunoasterea si vorbirea corect gramatical a limbii romane

-coerenta si claritate in exprimarea verbala

-gestionarea apelurilor telefonice

-minim studii medii finalizate

-cunostinte PC, rapiditate in operarea PC si atentie la detalii

-cunostinte minime in limba engleza

-disponibilitate la munca repetitiva

-flexibilitate in privinta programului

Constituie un avantaj experienta in domeniu

NU constituie un dezavantaj varsta peste 40 ani

Descrierea postului:

-preluarea/initierea apelurilor telefonice

-programari/reprogramari

-trimitere de e-mail-uri

-preluarea pacientilor si invitarea acestora in cabinet conform programarilor

Cerinte asistent medical:

- efectueaza proceduri medicale si tratamente la recomandarea medicului;

- gestioneaza eficient circuitul pacientilor in sala de asteptare astfel incat sa evite intarzierile;

- pregateste cabinetele medicale cu tipizatele si consumabilele medicale;

- pregateste instrumentarul, aparatura necesara si asista medicul pe durata procedurilor medicale;

Daca considerati ca indepliniti cerintele mentionate pentru candidatul pe care il cautam, asteptam CV-ul dumneavoastra, impreuna cu o poza portret color, urmand a fi contactat ulterior.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 264913939