2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Hoteluri si restaurante
  5. Hoteluri si restaurante - Bucuresti - Ilfov
  6. Hoteluri si restaurante - Bucuresti
  7. Hoteluri si restaurante - Sectorul 6
Postat 17 mai 2024

Angajam Personal pentru Curatenie Hoteliera in Italia

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: Italia

Angajam Personal (femei) pentru Curatenie Hoteliera in Italia:

Locatie: Venezia, Italia

Data incepere: Imediata

Pentru a deveni membra echipei noastre sunt necesare:

  • Persoană meticuloasă, ordonată, atentă la detalii si responsabilă;

  • Abilităţi de organizare şi comunicare;

  • Capacitate rapidă de învățare și adaptare;

  • Atitudine pozitivă și amabilă;

  • Limba Italiana nu este obligatorie;

  • Experienta in domeniul curateniei hoteliere reprezinta un avantaj

Responsabilități:

  • Efectuează curaţenia şi întreţinerea spaţiilor hoteliere din camping-uri turistice repartizate (camere, zona recepţiei, birouri, restaurant, spatii comune)

  • Răspunde de aspectul şi igiena spaţiilor alocate pentru a fi curăţate;

  • Predă guvernantei obiectele uitate de către clienţi în spaţiile comune aflate în sectorul de activitate repartizat;

  • Răspunde de gestionarea, manevrarea substanţelor de curaţenie;

  • Supraveghează funcţionalitatea dotărilor specifice din spaţiile atribuite pentru curatenie;

  • Răspunde de respectarea normelor de comportament şi prezenţă în acord cu standardele companiei.

Beneficii:

  • Contract de munca - 40 ore / saptamana

  • Salariu motivant;

  • Cazare gratuita;

  • Posibilitatea de a lucra suplimentar si de a fi platit suplimentar.

Pentru a aplica apasati butonul Aplica si atasati CV-ul dvs.

Puteti apela sau trimite mesaj la nr. de telefon pentru mai multe detalii despre job.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 237283358