2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Timis
  6. Personal necalificat - Timisoara
SC Side Trading SRL
Postat 25 aprilie 2024

Angajam Personal Curatenie - Side Trading

Localizare

Timisoara

Descriere

Side Trading SRL angajeaza PERSONAL CURATENIE!

Angajam Personal Curatenie, atat pentru magazinul Side Cash & Carry, situat in Giarmata, Str Hamilton, nr. 1-3, jud. Timis, cat si pentru magazinul situat pe Str. Antenei, Nr. 1A, Timișoara., jud. Timis.

Cerințe:

  • Experienta anterioara in domeniul curateniei constituie avantaj (dar nu este obligatorie);

  • Atitudine pozitiva si atentie la detalii;

  • Persoana ordonata si preocupata de igiena.

Responsabilitati:

  • Mentinerea ordinii si igienei in spatiul de lucru;

  • Colectarea si administrarea corecta a deseurilor;

  • Efectuarea curateniei generale in birouri, holuri si spatii comune;

  • Curatarea, dezinfectarea si igienizarea grupurilor sanitare.

Beneficii:

  • Conditii avantajoase de salarizare;

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • Bonuri de masa in valoare de 30 de lei pe zi lucratoare;

  • Bonus de recomandare;

  • Transport asigurat din Timisoara inspre Giarmata;

  • Prime (de Craciun si Paste).

Pentru mai multe detalii sunatI in intervalul orar 09:00-17:00 de Luni – Vineri

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 266955897