2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Bihor
  6. Personal curatenie si cameristi - Oradea
Postat Azi la 14:47

Angajam Personal Curatenie, sala de fitness.

Salariu

2 000 - 2 500 lei

Localizare

Oradea

Full time

Numarul de posturi disponibile: 1

Cautam personal pentru curatenie pentru o sala de fitness din Oradea, Nufaru!

Responsabilitati:

- Efectueaza zilnic curatenia (maturat, aspirat, spalat, sters praf, dezinfectat) in conditii corespunzatoare a spatiilor repartizate din interiorul si exteriorul cladirii (receptie, vestiare, sala fitness, curte interioara, etc)

- Curata si dezinfecteaza zilnic grupurile sanitare cu materiale si ustensile specifice acestor locuri

- Verifica functionalitatea instalatiilor sanitare si semnalează personalului de intretinere-reparatii eventualele defectiuni

- Asigura aprovizionarea grupurilor sanitare cu materialele necesare

- Pastreaza in bune conditii echipamentele si materialele de curatenie ce le are in grija, anuntand cand acestea nu mai corespund sau sunt insuficiente

- Colecteaza zilnic sacii cu gunoi.

- Asigura igienizarea aparatelor de fitness.

Cerinte:

- persoana cu experienta in mentinerea curateniei

- persoana serioasa, responsabila, atenta la detalii, ordonata, rapida si meticuloasa;

- persoana cu aspect ingrijit, punctuala si sociabila, capabila de lucru individual si in echipa.

- dexteritate manuala si rezistenta fizica.

- cazier curat.

Oferta:

Contract de munca (salariu fix, negociabil), program de luni pana vineri.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 247406342