2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Brasov
  6. Personal curatenie si cameristi - Brasov
SWISSOTEL
Postat 23 aprilie 2024

Angajam Personal curatenie interior/exterior ( femei/barbati)

Salariu

3 000 - 3 200 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO49284177

Descriere

Responsabilități:

  • Curatarea zonelor publice si Spa hotel

  • Asigurarea stocurilor necesare de produse de igienă

  • Respectarea standardelor de curățenie și procedurilor de lucru

  • Raportarea defecțiunilor și necesităților de reparații

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniu (constituie avantaj)

  • Atenție la detalii și aplicarea riguroasă a procedurilor

  • Rezistență la efort fizic

  • Seriozitate și punctualitate

  • Disponibilitate pentru program în ture

Oferim:

  • Salariu 3000-3200 lei

  • Transport asigurat

  • Mediu de lucru profesionist și stabil

  • Posibilități de dezvoltare profesională

  • Instruire la locul de muncă

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 268781516