2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal curatenie si cameristi - Bucuresti
  7. Personal curatenie si cameristi - Sectorul 3
Postat 25 aprilie 2024

Angajam Personal curatenie / Femeie de servici - Bucuresti

Salariu

2 400 - 2 700 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Responsabilitati:

  • Asigura curatenia birourilor, teraselor, scarilor (zilnic);

  • Asigura curatarea geamurilor si a tocariei (ori de cate ori este necesar);

  • Asigura curatarea subsolului, a spatiilor tehnice si de depozitare, a spatiilor exterioare cladirilor;

  • Asigura spalarea coridoarelor (zilnic si ori de cate ori este nevoie);

  • Asigura curatenia grupurilor sanitare;

  • Verifica functionarea instalatiilor sanitare, electrice, de incalzire, aer conditionat, etc si semnaleaza sefului ierarhic direct eventualele defectiuni sau probleme constatate;

  • Asigura aprovizionarea grupurilor sanitare cu materialele necesare;

  • Asigura alte lucrari de curatenie indicate de seful direct;

  • Executa orice alte sarcini trasate de seful direct in functie de necesitatile companiei.

Candidatul Ideal:

  • Experienta in domeniu min 1 an;

  • Persoana echilibrata, flexibila, amabila, optimista, comunicativa, cu bune capacitati de relationare, usor adaptabila, constiincioasa si serioasa in realizarea sarcinilor;

  • Discreta, rezistenta la stress si la efort fizic, atenta la detalii, calma dar nu inceata, serioasa dar vesela;

  • Devotata si discreta;

  • Cunostinte in domeniu - produse de curatenie si intrebuintarea lor corecta;

  • Capacitate buna de planificare a sarcinilor (curatenie - lucrari generale si de intretinere).

PROGRAM DE LUCRU:

  • 8 ore/zi, de luni pana vineri de la ora 07:00 – 15:30, fara sambete si duminici, fara sarbatori legale.

Ce oferim:

  • Tichete masa in valoare de cel putin 700 lei/luna (35 de lei / zi lucratoare);

  • Tichete cadou - 300 lei Net - Paste si Craciun;

  • Cadou personalizat pentru 8 Martie;

  • Asigurare privata de sanatate;

  • Asigurare de viata in valoare de 70000 lei pentru deces si invaliditate din orice cauza;

  • Pensie privata platita de angajator - 50 lei pe luna /angajat (valoare totala de 600 lei pe an);

  • Contract perioada nedeterminata;

  • Concediu de odihna 25 zile /an.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 269200062