2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal curatenie si cameristi - Bucuresti
  7. Personal curatenie si cameristi - Sectorul 1
Postat 09 aprilie 2024

Angajam Personal curatenie / Femeie de serviciu - Bucuresti

Salariu

2 100 - 2 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO40077992

Descriere

Responsabilitati:

  • Asigura curatenia birourilor, teraselor, scarilor, spatiilor de lucru (zilnic);

  • Asigura curatarea geamurilor si a tocariei (ori de cate ori este necesar);

  • Asigura curatarea spatiilor tehnice si de depozitare, a spatiilor exterioare cladirilor;

  • Asigura spalarea coridoarelor (zilnic si ori de cate ori este nevoie);

  • Asigura sortarea cartoanelor / hartiei / plasticului pentru reciclare;

  • Asigura curatenia grupurilor sanitare;

  • Asigura aprovizionarea grupurilor sanitare cu materialele necesare;

  • Asigura alte lucrari de curatenie indicate de seful direct;

Candidatul Ideal:

  • Experienta in domeniu min 1 an;

  • Persoana echilibrata, flexibila, amabila, constiincioasa si serioasa in realizarea sarcinilor;

  • Discreta, rezistenta la stress si la efort fizic, atenta la detalii

  • Cunostinte in domeniu - produse de curatenie si intrebuintarea lor corecta;

PROGRAM DE LUCRU:

  • 8 ore/zi, de luni pana vineri de la ora 06:00 – 14:00 sau 14:00 - 22:00 (flexibil), fara sambete si duminici, fara sarbatori legale.

Ce oferim:

  • Tichete cadou - 300 lei Net - Paste si Craciun;

  • Contract perioada nedeterminata;

  • Concediu de odihna 21 zile /an.

  • Locatie centrala, in S1, la 5 minute de metrou

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 265580628