2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Gorj
  6. Personal curatenie si cameristi - Targu Jiu
Postat 16 aprilie 2024

Angajam personal curatenie

Salariu

2 600 lei

Localizare

Targu Jiu

Descriere

Hotel Anna angajează personal curatenie.

Responsabilități

  • Curățarea și întreținerea spațiilor interioare și exterioare ale companiei noastre

  • Asigurarea igienei și a unui mediu curat și sănătos pentru angajați și clienți

  • Utilizarea echipamentelor și produselor de curățenie în mod corespunzător

Cerințe

  • Abilitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe;

  • Abilitatea de a urma instrucțiunile;

  • Atenție la detalii și punctualitate.

Ofertă

  • Salariu 2600 Lei Net (in mana)

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată,

  • Uniformă și echipamente de lucru

Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon 07********73.

Localitate

Targu Jiu,

Gorj

Gorj, Targu Jiu
ID: 264711793