2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Menajere
  5. Menajere - Bucuresti - Ilfov
  6. Menajere - Bucuresti
  7. Menajere - Sectorul 1
Postat 17 aprilie 2024

Angajam personal curatenie Bucuresti

Salariu

2 300 - 2 700 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Angajam personal curatenie in cadrul clinicilor stomatologice situate in Bulevardul Aviatorilor (aproape de metrou Aviatorilor) si zona Piata Domenii.

Program de lucru: 8 ore in 2 ture: 6.00-14.30, 13.00-21.30 + 2 sambete/ luna- 6.00-14.00.

Cerinte:

- abilitati de relationare si lucru in echipa;

- persoana activa, meticuloasa, calma, ordonata si responsabila;

- rezistenta la sarcini de lucru repetitive;

- usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor.

Responsabilitati:

-Asigura curatenia si igiena cabinetelor medicale si anexelor (bai, vestiare, coridoare, trepte), a birourilor alocate;

-Colecteaza, sorteaza si depoziteaza deseurile in spatiile special amenajate;

-Verifica stocul de produse si semnaleaza eventualele lipsuri sau defectiuni constatate;

-Se ocupa de ingrijirea plantelor din interiorul/ exteriorul clinicii

Se ofera:

  • salariu net de 2.000 lei + tichete de masa (20 lei/zi) + sâmbete platite cf. legislatiei (venit total: 2.700 lei)

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 231736494