2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Bucuresti
  7. Personal necalificat - Sectorul 5
Postat 01 aprilie 2024

Angajam personal cu experienta fabrica textile

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 3

Angajam Talpuitor Industrial ( Scamosoat/Însemnat/Aplicat Talpa)

Locație: Clinceni , Ilfov

Salariu: 3000-3300 RON net, în funcție de experiență

Beneficii:

• Bonuri de masă în valoare de 25 RON/zi

• Program de lucru: Luni-Vineri, 06:00-14:15, cu posibilitatea rară de a efectua ore suplimentare (200%) în cursul săptămânii sau sâmbăta

• Contract pe perioadă nedeterminată

• Transport asigurat de la stația PACII începând cu momentul angajării

Cerințe:

• Experiență minimă de 1 an ca operator scamosoat/insemnat

• Cazier judiciar curat

• Minim 8 clase

Responsabilități:

• Să execute corect operațiile de muncă conform procesului tehnologic.

• Să realizeze norma aprobată pentru reperul respectiv.

• Să nu realizeze rebut.

• Să predea rebutul la șefa de echipă, numărat și etichetat.

• Să utilizeze eficient materiile prime cu respectarea normelor de consum și sporirea gradului de valorificare și recuperare a resurselor materiale.

• Să asigure curățenia la locul de muncă în timpul și la sfârșitul programului.

• Să execute corect operațiile de scamoasat fete/talpa.

• Capacitatea de observare și identificare a fluxului operațional pentru aplicat talp

Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon din anunt !

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 268359396