2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Iasi
  6. Personal Fast Food - Iasi
Postat 21 aprilie 2024

Angajăm personal bar/bucatarie la AltRestaurant.ro!

Salariu

2 700 - 4 500 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 10CUI / CIF: 27187998

Angajăm Ospatari/Barman/Buctar cu Experiență la AltRestaurant.ro!

Locație: Bulevardul Nicolae Iorga nr. 4A, Podul de Piatră, Iași

Despre Noi: AltRestaurant.ro este o destinație culinară în care inovația și pasiunea pentru gastronomie se întâlnesc pentru a crea experiențe memorabile pentru clienții noștri.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul culinar

  • Abilități solide în prepararea și prezentarea diverselor feluri de mâncare

  • Capacitatea de a lucra sub presiune într-un mediu dinamic de restaurant

  • Apreciere pentru calitate și atenție la detalii

Responsabilități:

  • Pregătirea și gătirea mâncărurilor conform standardelor noastre

  • Menținerea standardelor de igienă și siguranță alimentară în conformitate cu regulamentele sanitare

  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura un flux eficient al bucătăriei

  • Contribuția la dezvoltarea meniului și a noilor rețete

Beneficii:

  • Mediu de lucru dinamic și plin de oportunități de creștere profesională

  • Oferim un pachet salarial competitiv și alte beneficii suplimentare

  • Posibilitatea de a-ți demonstra creativitatea în bucătărie și de a contribui la succesul nostru culinar

Cum Aplici: Contacteaza-ne la numarul de telefon 07******20 sau vino direct la locația noastră din Bulevardul Nicolae Iorga nr. 4A, Podul de Piatră, Iași.

Alătură-te echipei noastre pasionate și descoperă o carieră plină de satisfacții în arta gastronomiei la AltRestaurant.ro!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269325049