Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati
  4. Locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati - Cluj
  5. Locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati - Cluj-Napoca
Postat 04 august 2022

Angajăm persoane cu dizabilități - Lucrător Comercial și Casier

  • 1 500 - 2 000 lei

  • Tip job

    Altele

  • Cluj-Napoca, Cluj

  • Munca in schimburi

  • Program si in weekend

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Nivelul de experienta: Fara experienta

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Nivelul de studii: Calificat

Descriere

ABILITYHUB pune la dispoziție pentru persoanele cu dizabilități următoarele posturi :

Postul de Casier : norma de muncă este 8 ore, pentru care candidatul ideal deține :

•Studii medii (diplomă de bacalaureat);

•Experiență minimă în domeniul comercial;

•Abilități de comunicare, dinamic, cu inițiativă;

•Perseverență, responsabilitate și atenție la detalii;

•Disponibilitatea de a lucra în ture;

Atribuțiile acestui post sunt următoarele:

•Scanează și încasează contravaloarea produselor la casele rapide

•Alimentează rafturile cu produse, respectând regulile de expunere

•Verifică termenul de valabilitate al produselor

•Verifică și asigură corectitudinea prețurilor

Oferta salarială a angajatorului este următoarea : 2600 – 3000 RON brut ( în funcție de locație) și de asemenea beneficii pe care angajatorul le oferă :

- Tichete de masa 15 ron în primele 3 luni ( după perioada de probă, valoarea unui tichet crește la 20 de lei)

- Asigurare medicală și de viață, după 3 luni/ Asigurare stomatologică după 1 an în cadrul companiei/ Asigurare psihologică

- Primă de progres; prime de sărbători și alte evenimente personale.

- Zi liberă de ziua de naștere și 70 ron voucher fidelitate

- 23+3 zile concediu pe an

-Spor de weekend : 20%

-Spor de noapte: 40%

-Sărbători legale: 100%

-Ore suplimentare: 100%"

Pentru mai multe detalii va rog să ne contactați pe whatsapp.

ID: 242132828

Laura B

Member Since august 2022
Activ pe 11 august 2022

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din