Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati
  4. Locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati - Bucuresti - Ilfov
  5. Locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati - Bucuresti
  6. Locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati - Sectorul 6
Postat 26 noiembrie 2021

Angajam persoana cu dizabilitati pentru postul de Maseur

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Candidatul Ideal

Daca vrei sa iti schimbi locul de munca sau pur si simplu vrei sa lucrezi in acest domeniu si nimeni nu ti-a acordat nici o sansa pentru ca nu ai experienta, atunci te asteptam sa te alaturi echipei noastre.

Trebuie sa ai: un curs de masaj sau scoala postliceala de asistent BFKT sau facultatea de kinetoterapie terminate.

Descrierea jobului

Vei oferi servicii de masaj si diverse informatii cu privire la o conduita sanatoasa.

Vei raspunde cu promtitudine si profesionalist solicitarilor clientilor

Noi iti oferin

Un mediu de lucru placut si profesional

Curs de On-Site Chair Massage cu certificare interna,

Salariu motivant

ID: 228744868

silvia

Pe OLX din aprilie 2017

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din