Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Marketing - PR - Media - Bucuresti - Ilfov
  5. Marketing - PR - Media - Otopeni
Postat 16 ianuarie 2023

Angajam pasionat de Masini, Foto / Video si Social Media

  • 2 500 - 4 000 lei

  • Tip job

    Full time

  • Otopeni, Bucuresti - Ilfov

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Numarul de posturi disponibile: 1

  • Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

  • CUI / CIF: RO39099482

Descriere

Autobias isi mareste echipa! Daca esti pasionat de Masini, Foto/Video si Social Media si iti doresti sa faci parte din echipa noastra, te asteptam sa ne contactezi la 07******79.

Cerinte:

• Cunostinte avansate in fotografie si video

• Cunostinte de operare PC la nivel avansat, a aplicatiilor Facebook / Instagram / TikTok / Google ads

• Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini, simultan / atentie distributiva

• Autonomie, rapiditate, proactivitate

• Rigurozitate si atentie la detalii

• Abilitati de comunicare

• Gestionarea eficienta a termenelor limita si capacitatea de a lucra sub presiune

Responsabilitati:

• Foto / Video a masinilor noastre

• Adaugarea anunturilor pe diferita platforme online

• Administrarea campaniilor de marketing Facebook / Instagram / TikTok / Google ads

• Prelucrare video / poze cu masini

Noi ne aflam pe Strada Drumul Garii Otopeni, Nr. 46, Otopeni.

ID: 246626945

Cosmin

Member Since iulie 2012
Activ pe 18 ianuarie 2023

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din