2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Arges
  5. Alte locuri de munca - Pitesti
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Ospătar și Lucrător în Bucătărie

Localizare

Pitesti

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in Weekend

Descriere

Angajăm ospătar și lucrător în bucătărie!

Dacă ești o fire pozitivă, deschisă provocărilor și îți place să lucrezi în restaurant, tu ești persoana pe care o căutăm!

Atribuțiile tale ca ospătar:

  • Să ai o atitudine pozitivă și să fii orientat către clienti

  • Să fii la dispoziția oaspeților noștri pentru a prelua comenzile și a servii preparatele comandate

  • Să fii atent la detalii

  • Să debarasezi produsele de pe mese și să te asiguri că normele de igienă sunt la cea mai înaltă calitate

  • Să conduci oaspeții la mese

Atribuțiile tale ca lucrător în bucătărie:

  • Ca lucrător în bucătărie, ai responsabilitatea să prepari un număr restrâns de preparate, precum carnea sau legumele pe grătar, diverse garnituri sau salate.

  • Să urmezi instrucțiunile bucătarului, respectând cu strictețe fiecare indicație a acestuia.

  • Să te asiguri că fiecare activitate se desfășoare conform normelor de igienă.

  • Să te asiguri că toate ingredientele preparatelor sunt la dispoziția bucătarului, legumele sunt curățate, tăiate, etc.

Ce îți oferim:

  • Salariu competitiv și consistent în funcție de experiență

  • Program flexibil, două zile cu două zile libere

  • Contract nedeterminat (primele 3 luni de probă)

  • O echipă închegată

  • Formare la locul de muncă

Restaurantul nostru se află în apropierea centrului din Pitești, având foarte aproape stațiile de autobuz.

*Nu vrem să-ți creăm așteptări nerealiste, să lucrezi în bucătărie poate fi solicitant, plin de provocări și uneori chiar obositor, cu toate acestea, ne mândrim cu o echipă închegată, alături de care să crești și să te dezvolți, să glumești și să te simți în largul tău!

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 269154348