2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti
  7. Ospatar, barman, sef de sala - Sectorul 1
Postat 29 mai 2024

Angajam Ospatar cu minim 1 an experienta

Salariu

5 000 - 5 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem încântați să vă anunțăm deschiderea poziției de Ospatar cu un minim 1 an experienta ,pentru proiectul Biolocalia,un bistro boutique ,hotel si bacanie ce se bazeaza pe produse artizanale si bucatarie neoromaneasca,ce promovează utilizarea materiilor prime și produselor finite provenite în principal de la antreprenori locali sau din România.

Responsabilități:

  • Servirea preparatelor conform standardelor ,

  • Gestionarea stocurilor și aprovizionarea cu ingrediente locale.

  • Contribuția la meniul nostru inovator și adaptarea preparatelor la cerințele sustenabile.

  • Menținerea standardelor de igienă și siguranță alimentară în conformitate cu reglementările.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată , minim 1 an

  • Abilități excelente de gestionare a timpului .

  • Creativitate și entuziasm

  • Abilități de echipă și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic.

Beneficii:

-Program flexibil- Luni pana Vineri ,intervalul orar urmand a fi stabilit de comun acord

-masa asigurata

-salariu motivant

Dacă sunteți un ostatar/ospatarita pasionat/a, cu experiență solidă în restaurante/cafenele/bistro, dornic să contribuie la un proiect inovator și să împărtășească valorile noastre de sustenabilitate, vă asteptam sa ne trimiteti cv-ul dumneavoastra.

Alăturați-vă echipei Biolocalia și fiți parte din revoluția culinară sustenabilă!

Locatia se afla in zona Otopeni/Balotesti (Therme Balotesti)

Mai multe detalii la telefon

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 268131286