2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Constanta
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Constanta
Postat 14 iunie 2024

Angajam ospatar / ajutor ospatar Hotel Europa Eforie Nord

Localizare

Constanta

Descriere

Candidatul ideal

-Minim 2 ani experienta pentru ospatar

-Orientare catre client si cresterea calitatii serviciilor

-Calitatea si rapiditatea muncii

-Diploma de ospatar si cunostinte Limba Engleza constituie un avantaj

-Disponibilitate de a lucra in ture si in echipa

-Punctualitate si atentie

Descrierea jobului

-Primirea clientilor

-Ofera clientului lista cu meniul, detalii referitoare la continutul acesteia si face recomandari privind formularea comenzii

-Intocmeste comanda, o transmite la bucatarie si apoi serveste preparatele culinare imediat ce au fost pregatite

-Serveste bauturi conform comenzii clientului

-Intocmeste nota de plata corespunzatoare comenzii clientului

-Incaseaza corect contravaloarea serviciilor oferite, inscrise pe nota de plata

-Pregateste locul de servire pentru o noua comanda

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 270667053