2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Cluj
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Cluj-Napoca
Postat 11 aprilie 2024

Angajam ospatar

Localizare

Cluj-Napoca

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

Descriere

DESCRIERE

Echipa Market Twelve este in cautarea unor colegi care sa ocupe postul de Ospatar și alaturi de care sa construim si sa oferim experiente inedite oaspetilor care ne trec pragul.

Candidatul ideal:

Abilitati de comunicare si relationare; Amabilitate, atentie la detalii si atitudine pozitiva; Capacitate de a gestiona si raspunde celor mai exigente dorinte ale oaspetiilor; Experienta in domeniul ospitalitatii constituie un avantaj. Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Preluarea comenzilor intr-o maniera eficienta si profesionista; Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felul de mancare, tacamuri si bauturi; Asigurarea unui serviciu de inalta calitate pentru clienti; Corectitudine la intocmirea si incasarea notelor de plata.

Pentru mai multe detalii va rog sa trimiteti cv ul dumneavoasta pentru a va putea contacta, sau sunati la numarul de contact.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 255966933