Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Prahova
  6. Personal necalificat - Ploiesti
Postat 04 ianuarie 2022

Angajam operatori suport productie locatie: Ploiesti

  • 2 050 - 2 051 lei

  • Tip job

    Full time

  • Ploiesti, Prahova

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Companie multinationala pe segment automotive, angajeaza urgent Operatori Suport Ambalare, componente plastice, locatie: Ploiesti.

Responsabilitati:

  • Indemanare si atentie la detalii;
  • Alimentarea si supravegherea masinilor din productie, precum si debavurarea pieselor;

Cerinte:

  • Persoana flexibila si responsabila;
  • Experienta o veti obtine in cadrul companiei;
  • Disponibilitate la munca in schimburi 12/24 si 12/48;

Oferta si beneficii:

  • Pachetul salarial 1600 ron in care este asigurat transportul;
  • Training in locatie;
  • Spor de noapte 25%;
  • Spor de weekend si ore suplimentare 75%;
  • Tichete de masa 350 ron / luna;
  • Bonus lunar de performanta 115;
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o companie multinationala, lider de piata pe segment in Romania.

Pentru detalii, va rog sa ne contactati, apasand pe butonul de mai jos: "Arata" numarul de contact.

Notificare privind prelucrarea datelor cu caracter personal în vederea angajării o veti gasi pe internet prin copierea in browserul dvs. a textului alaturat:   exactsystems.ro/notificare-prelucrare-date-recrutare

ID: 226348645
User avatar

Olivia Voicu

Pe OLX din ianuarie 2017

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din