2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti
  7. Operatori productie, confectioneri - Sectorul 1
Postat 02 mai 2024

Angajăm: Operatori producție farmaceutică, București

Salariu

3 200 - 4 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Ne extindem echipa și căutăm persoane motivate și dornice să se alăture procesului de producție de capsule, un domeniu esențial pentru furnizarea de medicamente de calitate!

Responsabilități:

Operatori de preparare a gelatienei: Pregătirea materiilor prime și a echipamentelor necesare pentru procesul de producție.

Mecanici de secție de producție: Întreținerea și repararea echipamentelor și

mașinilor din secția de producție.

Program de lucru: 2 zile-12 ore cu 2 zile pauza, 3 zile-12 ore cu 2 zile pauza

Cerințe:

• Experiență anterioară în domeniul producției ( faramaceutice, alimentară)

• Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.

• Atitudine hotărâtă și capabilă de rezolvare a problemelor.

• Respectarea normelor de siguranță și a regulilor de lucru.

Beneficii+ Pachet salarial

• Salariu in funcție de poziția ocupată și bonusuri în funcție de performanțe.

• Mediu de lucru dinamic și stimulant.

• Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

• Pachet complet de beneficii sociale.

Dacă ești pasionat de domeniul producției și ești în căutarea unei noi provocări, te

invităm să aplici pentru una dintre pozițiile disponibile și să faci parte din echipa noastră!

Sună-ne la numărul 07********57

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 268871450