2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Bucuresti
  7. Personal necalificat - Sectorul 3
Postat 19 aprilie 2024

Angajam operatori productie Bucuresti cu sau fara cazare

Salariu

3 000 - 3 001 lei

Localizare

Catelu

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO14100131

Fabrica industria alimentara angajam muncitor necalificati, pentru linia de productie.

Program de lucru în 3 schimburi de luni pana vineri.

Pentru cine doreste se poate pune la dispozitie Cazare.

Locatia se afla la o distanta de 500 de metrii de statia de metrou Nicolae Teclu,Secotor 3.

Descrierea jobului

Nu necesita experienta.

Executa operatiuni de ambalare si etichetare a produselor

Executa operatiuni de formare a produselor

Efectueaza curatenia in zona de lucru si a echipamentului din dotare

Mediu de lucru stabil,firma fiind pe piata de peste 24 ani.

Tichete de masa incluse

Localitate

Catelu,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Catelu
ID: 269229808