2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Arad
  6. Operatori productie, confectioneri - Arad
Gi Group Timisoara
Postat 15 iunie 2024

Angajăm Operatori Producție

Localizare

Arad

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Recrutăm Operatori Producție pentru clientul nostru, o companie producătoare de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule.

Locație: Arad

Program de lucru: 3 schimburi

Cerințe:

  • Studii minim 8 clase;

  • Persoană organizată, serioasă;

  • Experiența nu este necesară, dar constituie un avantaj.

Responsabilități:

  • Îndeplinirea activităților pentru desfășurarea procesului de producție conform planificării producției.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;

  • Tichete de masă 40 lei/zi;

  • Bonus de calitate și bonus de eficiență;

  • Spor de noapte 35%;

  • Transport asigurat.

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 270570022