2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Brasov
  6. Operatori productie, confectioneri - Brasov
JOYSONQUIN AUTOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA SRL
Postat Azi la 12:12

Angajam Operatori productie

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Cerințe:

  • Minim 8 clase, de preferat școală profesională;

  • Experiența anterioară în domeniul producției reprezintă un avantaj;

  • Pesoană atentă la detalii, adept al muncii în echipă;

  • Disponibilitate pentru munca în 3 schimburi

Responsabilități:

  • Produce piesele conform indicatorilor de producție aferenți locului de muncă;

  • Este responsabil pentru înregistrarea corespunzătoare a pieselor conforme, cât și a celor neconforme;

  • Este responsabil de producerea pieselor conform calității cerute;

  • Completează la timp documentația locului de muncă;

  • Măsoară și verifică piesele folosind instrumentele de măsură (atunci când este cazul), în acord cu instrucțiunile de lucru si de verificare;

  • Utilizează materialele și sculele aferente procesului conform modului de utilizare înscris în instrucțiunile de lucru;

  • Respectă ordinea, curăţenia şi disciplina la locul sau de muncă şi în atelier.

Beneficii:

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

  • Bonus al 13- lea salariu;

  • Bonus pentru recomandare;

  • Bonus pentru vechime;

  • Bonus trimestrial de prezență;

  • Acces la servicii medicale private printr-un abonament la Medlife sau Regina Maria;

  • Ore suplimentare plătite cu un spor de 100%;

  • Spor pentru orele de noapte;

  • Tichete de masă;

  • Transport asigurat din Brasov și majoritatea împrejurimilor.

Descrierea companiei

JOYSONQUIN Automotive Systems Romania produce volane si elemente ornamentale pentru bord, usi si consola centrală, bazându-se pe o tehnologie modernă si pe diversitatea materialelor folosite: furnir nobil, piele, carbon i material plastic. De peste 15 ani înfrumusetăm autoturisme de lux precum Mercedes, Bentley, Audi, BMW, Porsche si Volkswagen.

Calitatea produselor si încrederea pe care ne-o acorda clientii nostri sunt rezultate ale profesionalismului angajatilor nostri. Compania are la Ghimbav 1000 de angajati si este în continuă dezvoltare.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 246038804