2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Prahova
  6. Operatori masini - Ploiesti
Postat 29 aprilie 2024

Angajam Operatori masini injectie mase plastice

Localizare

Ploiesti

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

S.C. BERICAP ROMANIA S.R.L. angajeaza operatori masini injectie mase plastice

Descrierea postului:

  • supravegheaza buna functionare a masinilor de injectie si de asamblare dupa parametrii bine stabiliti;

  • pregateste si urmareste procesul de ambalare a produselor finite;

  • introduce materia prima conform fisei tehnice;

  • urmareste calitatea produselor;

  • raporteaza sefului direct avariile/problemele care apar in procesul tehnic;

  • asigura ordinea si curatenia la locul de munca

Se ofera :

  • contract de munca perioada nedeterminata;

  • pachet salarial motivant compus din: salariu de baza+tichete de masa+ asigurare privata de sanatate;

  • sporuri si prime de sarbatori;

  • transport asigurat in Ploiesti sau decontare transport in afara orasului

Cerinte :

  • disponibilitate de a lucra in schimburi;

  • persoana atenta la detalii, dinamica, cu spirit de echipa ;

  • experienta in domeniu constituie avantaj;

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 254183266