2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Brasov
  6. Operatori masini - Prejmer
Postat 24 aprilie 2024

Angajam operator utilaje - industria lemnului

Localizare

Prejmer

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Suntem în căutarea unor Operatori utilaje-industria lemnului -  dedicati și experimentati pentru a se alătura echipei noastre de producție.

 Daca ai urmatoarele competente :

  • Studii medii tehnice (minim scoala profesionala sau curs calificare/domeniul industria lemnului - constituie avantaj);

  • Calificare/ certificat operare utilaje in industria lemnului - constituie avantaj ;

  • Experiență pe un post similar de minim 6 luni -constituie avantaj;

  • Notiuni de interpretare specificatii tehnice ;

Ce responsabilitati vei avea :

  • Montarea si asamblarea ambalajelor de lemn;

  • Prelucrarea lemnului/placajului pe utilajele specifice pentru executia ambalajelor de lemn;

  • Deservirea cu atentie a utilajelor industriale pentru prelucrarea lemnului;

  • Participarea la efectuarea de reglaje a utilajelor pentru a produce piese conforme cu  specificațiile tehnice;

  • Verificarea calitatii produselor prelucrate;

  • Intreținerea și curățarea regulată a utilajelor pentru a asigura funcționarea lor optimă;

 Ce beneficii vei avea :

  • Salariu competitiv, trebuie doar sa il stabilim impreuna la o discutie!

  • Tichete de masă: beneficiezi de tichete de masă în valoare de 40 lei/zi lucrată;

  • Prima sarbatori;

  • Transport asigurat din Brasov sau posibilitate de decontare;

  • Oferim specializare la locul de munca;

  • Program de lucru : de luni pana vineri, maxim 2 schimburi ;

  • Mediu de lucru modern, placut, utilaje noi si o atmosfera de lucru deschisa;

Persoanele interesate pot depune CV-urile la:

  • sediul firmei -PALLETBIZ SRL din Parcul Industrial Prejmer, str. Paris nr.52

  • direct pe site-ul companiei

Localitate

Prejmer,

Brasov

Brasov, Prejmer
ID: 268778333