2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bihor
  6. Operatori productie, confectioneri - Oradea
Postat 09 aprilie 2024

Angajam operator utilaj

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 31572576

Firma Da Vinci Construct & Proiect angajeaza operator utilaj!

Responsabilități:

  • Asigurarea sigurantei operararii utilajului

  • Verificarea stării tehnice a utilajului de lucru

  • Respectarea programului si planificarii

  • Respectă prevederile normativelor interne şi procedurile de lucru privitoare la postul său; În funcţie de activitatea curentă a unităţii, la cererea superiorului ierarhic direct, salariatul va îndeplini orice alte sarcini care au legătură directă cu obiectivul  postului  ocupat

Cerinte :

  • Abilitatea de a lucra într-un mediu cu ritm rapid și aglomerat.

  • Indemanare, răbdare, capacitatea de a desfasura sarcini repetitive;

  • Punctualitate, responsabilitate, corectitudine, seriozitate;

  • Capacitatea de gestionare a efortului fizic.

  • Spirit de echipă cu abilități de organizare.

  • Certificat/Atestat valabil

  • Experiența dovedită constituie un avantaj

Va asteptam in echipa noastra!

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 268791923