2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Timis
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Timisoara
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Operator sala de jocuri:

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in Weekend

Suntem în căutarea unuor operatori entuziasti și energici pentru a se alătura echipei noastre dinamice la noua noastră sală de jocuri care include VR sau Laser Tag. Dacă ai o pasiune pentru jocuri, tehnologie și îți place să interacționezi cu oamenii, creând experiențe memorabile, acesta este locul perfect pentru tine!

Ce oferim:

  • Persoane tinere, cu abilități excelente de comunicare și o atitudine pozitivă.

  • O oportunitate unică de a lucra într-un mediu plin de  distracție și tehnologie de ultimă oră.

  • Capacitatea de a gestiona multiple sarcini simultan într-un mediu rapid.

Ce căutăm:

  • Disponibilitatea de a lucra în ture flexibile, inclusiv în weekenduri și sărbători.

  • Un mediu de lucru dinamic într-o locație de ultimă oră.

  • Programe de lucru full-time, part-time și weekenduri.

Responsabilități principale:

Ø  Supravegherea siguranței și bunei desfășurări a activităților din sala de jocuri.

Ø  Oferirea de instrucțiuni clare și suport participanților, asigurându-te că toată lumea se bucură de o experiență plăcută și sigură.

Ø  Întreținerea echipamentelor și asigurarea că toate dispozitivele de joc funcționează corect.

Dacă te vezi contribuind la succesul noului pol de entertainment regional și vrei să fii parte dintr-o echipă care pune valoare pe bucuria și siguranța copiilor, trimite-ne CV-ul pe email sau contacteazăne la telefon.

Abia așteptăm să te cunoaștem!

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 268486156