2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Hunedoara
  6. Operatori productie, confectioneri - Deva
Resurse Umane
Postat 14 iunie 2024

Angajam Operator productie, punct de lucru fabrica Deva, sat Cristur

Localizare

Deva

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Pentru echipa noastră de Producție din cadrul fabricii Deva (producătorul de BCA MACON) sat Cristur, angajăm doi colegi noi care vor contribui împreună cu noi la realizarea de materiale de construcții durabile și prietenoase cu mediul.

Candidații pe care îi căutăm vor avea:

  • Studii medii / școala profesională, preferabil în domeniul tehnic.

  • Minim 1 an experiență în domeniul producției.

  • Disponibilitate pentru lucrul în ture.

  • Promptitudine și eficiență în rezolvarea sarcinilor de serviciu.

  • Abilități de comunicare și lucru în echipă.

  • Inițiativă și responsabilitate.

Responsabilități principale:

  • Respectă și aplică regulile și procedurile în domeniile SSM, Mediu, Calitate, Protecția și Prevenirea Incendiilor.

  • Efectuează verificările necesare înainte de punerea în funcțiune a echipamentelor de producție.

  • Aplică întocmai procedurile și instrucțiunile de lucru definitepentru procesul de producție.

  • Monitorizează procesele și echipamentele de producție în timpul funcționării, semnalează orice eventuală situație nou apărută.

  • Participă la lucrările de mentenanță și întreținere a echipamentelor în limita responsabilității definite.

Ce oferim?

  • Un mediu de lucru în care te poți dezvolta și învăța împreună cu o echipă care lucrează cu profesionalism, dedicare și pasiune.

  • Un pachet salarial motivant, inclusiv tichete de masă și cadou, bonus anual și alte beneficii.

  • Abonament la clinică medicală privată.

Localitate

Deva,

Hunedoara

Hunedoara, Deva
ID: 270674748