2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Arges
  6. Operatori productie, confectioneri - Bascov
Gigroup Resurse Umane
Postat Azi la 07:14

Angajăm Operator producție

Localizare

Bascov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

RECRUTĂM Operator Producție pentru partenerul nostru, unul dintre angajatorii de top din sectorul industriei automotive.

Locație: Bascov, Argeș

Beneficii:

  • Tichete de masă 40 lei/zi;

  • Prime anuale (Paște, Crăciun, Vacanță, Septembrie, 8 Martie);

  • Bonusuri lunare pentru performanță;

  • Bonus de prezență;

  • Până la 27 de zile de concediu/an;

  • Spor de noapte;

  • Spor de fidelitate - acordat lunar din al 3-lea an de activitate;

  • Ore suplimentare plătite dublu;

  • Asigurarea/decontarea transportului.

Cerințe:

  • Absolvent studii medii/Școala profesională;

  • Experiență într-o poziție similară în domeniul de producție constituie avantaj;

  • Persoană organizată și responsabilă;

  • Atenție la detalii și capacitate de învățare rapidă;

  • Abilități de comunicare și lucru în echipă.

Responsabilități:

  • Operarea mașinilor și echipamentelor alocate;

  • Operațiuni de lipire a terminalilor, rutare și inserare a firelor;

  • Asamblarea tuburilor și a altor componente sau piese (ex: clipuri, clipsuri, tuburi, conectori sealuri, etc.);

  • Verificarea calității materialelor în procesul de producție;

  • Raportarea oricărui defect de material și semifabricat superiorului direct.

Localitate

Bascov,

Arges

Arges, Bascov
ID: 269486357