2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti
  7. Operatori productie, confectioneri - Sectorul 5
Postat 18 aprilie 2024

Angajam Operator procesare comenzi magazin online

Salariu

2 000 - 3 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: ro45635801

MALVIE Media Group S.R.L. (Intrarea Cooperativei 9, Sector 5) cauta operator cu sau fara experienta pentru prelucrarea si impachetarea comenzilor. Coletele sunt de dimensiuni mici pana la 1 kg.

Descrierea Job-ului: Ca membru al echipei MALVIE Media Group S.R.L., vei fi implicat într-o diversitate de activități care acoperă întregul proces de producție, de la pregătirea materialelor pentru print, sublimarea pe căni, crearea de stickere, printarea pe tricouri și până la realizarea de tablouri canvas, precum și impachetarea acestora.

Responsabilități: Personalizarea diverselor obiecte prin diverse tehnici de printare. Pregătirea și impachetarea comenzilor pentru livrare.

Cerințe:

  • Cunoștințe de bază de operare a calculatorului; cunoștințe în programe grafice constituie un avantaj.

  • Studii minime: liceu/scoală profesională în domeniul tehnic. Spirit practic și îndemânare, cu atenție la detalii.

  • Personalitate dinamică, respectuoasă, responsabilă și organizată.

  • Abilitatea de a învăța rapid și de a rezolva probleme tehnice minime.

Beneficii Oferite: Program stabil de 5 zile/săptămână, posibilitatea de ore suplimentare plătite. Concedii și zile libere pentru sărbători legale. Bonusuri în funcție de performanțe.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 269203312