2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Prahova
  6. Operatori productie, confectioneri - Aricestii Rahtivani
Resurse Umane
Postat 29 aprilie 2024

Angajam Operator mase plastice, punct de lucru Aricestii Rahtivani, PH

Localizare

Aricestii Rahtivani

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Candidatul Ideal

  • capacitatea de a lucra cu elemente sensibile si delicate (lentile optice)

  • capacitate de a asimila rapid informatii si de a le utiliza in desfasurarea activitatii;

  • persoana organizata, responsabila, cu atentie la detalii si rigurozitate;

  • spirit de lucru in echipa dar si capacitatea de a lucra eficient fara supraveghere;

  • disponibilitate la lucrul in 3 schimburi a 8 ore: 06:30-15:00,15:00-23:30,23:30-06:30

Descrierea jobului

  • executa intocmai operatiile prevazute in instructiunile de lucru aferente echipamentului /etapei din fluxul tehnologic la care a fost repartizat;

  • utilizeaza echipamentul la parametrii stabiliti, astfel incat sa execute toate operatiile in

    termenele prevazute si la nivelul calitativ impus;

Loc de munca - la sediul fabricii, postul nu presupune lucru la domiciliu

Punct de lucru : Ariceştii Rahtivani, județul Prahova ( parc industrial West Park )

Prime si alte facilitati:

  • tichete de masa - 40.00 lei/ tichet

  • bonus de performanta de pana la 20% din salariu, acordat lunar

  • prima de Pasti sub forma de tichete cadou

  • prima de Craciun sub forma de tichete cadou

  • prima de vacanta sub forma de vouchere de vacanta

  • al 13lea salariu

  • bonus de fidelitate

  • asigurare medicala privata platita de companie

  • o zi libera platita, cu ocazia zilei dumneavoastar de nastere

Transport asigurat din:

a) Ploiesti

b) ruta ( din localitatile): Ditesti - Filipestii de Padure – Calinesti – Aricesti Rahtivani –

Stoienesti - S.C RHEIN VISION S.R.L. si RETUR

c) ruta ( din localitatile) : Vladeni – Darmanesti - Manesti – Zalhanaua - Filipestii de

Targ – Bratasanca – Stoienesti - S.C RHEIN VISION S.R.L. si RETUR

Descrierea companiei

Rhein Vision Romania a fost înființată în anul 2012, iar din 2013 produce in Ploiesti

lentile pentru ochelari. Este o companie tanara si dinamica al carei succes se bazeaza pe o intreaga echipa condusa de pasiune si profesionalism.

Daca vrei sa fii parte a unei echipe de succes, aplica acum!

In cazul in care profilul Dvs este potrivit nevoilor de personal Rhein Vision, datele Dvs

personale vor fi prelucrate in vederea demararii procesului selectie candidat. Daca in

urma interviului de angajare nu ati fost selectat pentru postul vacant, va putem stoca

datele pe o perioada de 6 luni in vederea unor selectii ulterioare!

Daca nu sunteti de acord cu stocarea datelor in vederea prelucrarii ulterioare, va rugam sa ne comunicati.

Localitate

Aricestii Rahtivani,

Prahova

Prahova, Aricestii Rahtivani
ID: 269148891