2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Prahova
  6. Operatori productie, confectioneri - Campina
SWISSCAPS ROMANIA SRL
Postat 14 mai 2024

Angajam Operator linie productie (Com. CORNU, Prahova)

Localizare

Campina

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 12052046

Te invităm să faci parte din echipa noastră pentru că ne dorim să lucrăm alături de persoane care împărtășesc pasiunea noastră pentru excelență!

  • Liceu cu Bacalaureat (profil tehnic, chimie) sau Școală de Maistri (profil tehnic, chimie) sau scoala postliceala (asistent medical generalist sau asistent de farmacie) - prezinta avantaj;

  • Experienta anterioară într-o firmă de producție pe echipamente automate, prezintă avantaj;

  • Abilități tehnice, indemanare practica și deschidere spre învățarea cunoștințelor teoretice;

  • Capacitatea de a respecta proceduri, reguli și disciplina muncii;

  • Abilitatea de a lucra în echipă cu ceilalți membri ai liniei de producție;

  • Disponibilitate pentru lucru în 3 schimburi (rotativ-continuu);

  • Persoană responsabilă și serioasă care își dorește să lucreze într-un mediu organizat, curat și cu multe posibilități de formare, instruire, creștere și dezvoltare profesională

Descrierea jobului

  • Este operator pe linia de productie a capsulelor gelatinoase moi (operator preparare gelatina/ operator preparare amestec de umplere capsule/ operator masina incapsulare / operator cantarire).

  • Este responsabil de exploatarea corecta a masinilor.

  • Respecta procedurile de calitate privind productia de capsule.

  • Lucreaza in sistemul de operare computerizat in care introduce toate datele aferente seriei de fabricatie.

  • Lucreaza in echipa cu celelalte posturi de pe linia de productie.

  • Disponibilitate pentru lucru in 3 schimburi (rotativ-continuu).

Beneficii: Aici vei găsi oportunități de dezvoltare profesională, instruire continuă și susținere pentru a-ți atinge potențialul in carieră. Ne dorim să lucrăm alături de persoane care împărtășesc pasiunea noastră pentru excelență și care au încredere în puterea echipei.

  • Salariu de încadrare competitiv si contract pe perioada nedeterminată, asigurându-ți securitate financiară și o perspectivă de carieră pe termen lung

  • Tichete de masă: Beneficiezi de tichete de masă în valoare de 40 lei/zi lucrată, aproximativ 840 lei pe luna

  • Decontarea transportului zilnic: Susținem angajații noștri cu decontarea transportului zilnic dus-întors

  • Concediu de odihnă generos: Oferim un concediu de odihnă între 22-28 de zile lucrătoare, în funcție de vechimea ta în muncă, pentru a te relaxa și a te bucura de timp liber.

  • Asigurare de sănătate privată: Înțelegem importanța sănătății tale. Prin intermediul asigurării medicale private, îți asigurăm acces la îngrijire medicală de calitate.

  • Bonusuri: Te așteaptă bonusuri de vacanță, bonusuri de Paște și Crăciun, bonus de aniversare a societății, spor de loialitate și multe alte recompense pentru angajamentul tău.

  • Sprijin: Încurajăm echilibrul între viața profesională și cea personală oferind cadouri pentru copiii angajaților la ocazii speciale, organizând tabere pentru copiii angajaților creând o echipă care se dezvolta si se îngrijește reciproc.

  • Si, bineinteles, cafea sau ceai pentru a-ti incepe ziua de muncă cu energie si entuziasm!

Dacă te regăsești în condițiile de mai jos și ești interesat să afli mai multe informații, te rugăm să aplici aici sau să ne aduci direct Cv-ul tau la sediul nostru, situat in Com. Cornu, Str. Carol 1, nr. 20.

Pentru mai multe informatii, ne poti contacta la numarul de telefon: 0244. 306-538

Localitate

Campina,

Prahova

Prahova, Campina
ID: 264622567