2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Valcea
  6. Operatori masini - Ramnicu Valcea
Sano Vita - Resurse Umane
Postat 25 aprilie 2024

Angajam Operator la mașini–unelte semiautomate și automate (Vladesti)

Localizare

Ramnicu Valcea

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

SANO VITA angajeaza Operator la mașini–unelte semiautomate și automate, pentru industria alimentara, in Vladesti!

Cerintele postului:

  • Experiență minimum 1 an pe un post similar constituie avantaj;

  • Atenție la detalii;

  • Atitudine responsabilă.

Beneficii:

  • Salariu motivant, în funcție de performanță;

  • Tichete de masă în suma de 30 lei/zi;

  • Asigurare medicală privată;

  • Decont parțial transport;

  • Tichete cadou de sărbători:

  • Bonus aniversar zi de naștere;

  • Produse SANO VITA lunare și reducere 30 % la orice produse cumpărate din cadrul companiei.

Principalele responsabilități:

  • Acționează și supraveghează mașinile automate si semiautomate aflate in subordine;

  • Utilizeaza corect mașinile și utilajele aflate în procesul de producție și le reglează mașinile automate și semiautomate, conform instrucțiunilor de lucru;

  • Aprovizionează mașinile de pe linia de producție cu materiale de ambalat și materii prime, ori de câte ori acest lucru este necesar;

  • Respectă standardele de calitate și specificațiile tehnice ale fiecarui produs;

  • Asigură curățirea echipamentelor de muncă folosite (mașini automate și semiautomate, cântar, mese de lucru, benzi transportoare) și curăţenia la locul de muncă.

Program de lucru: 8 ore/ zi, în două schimburi, cu 15 minute pauză de masă inclusă în programul de lucru.

Locul de muncă se află în Vlădești, județul Vâlcea.

Alătură-te echipei Sano Vita!

Trimite CV-ul tău sau suna-ne la numarul de telefon din anunt pentru detalii suplimentare.

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 268871713